قطعه سازی گلخانه 

بخش طراحی صنعتی و قطعه‌سازی جی لیان جی در حال حاضر بیش از ۲۵۰ قطعه در خط تولید خود دارد.

واحد قطعه سازی گلخانه 

کیفیت قطعات تولیدی طبق استانداردهای بین‌المللی بوده وبا موارد مشابه خارجی نیز برابری می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان بخش مربوطه در جی لیان جی در ارتباط باشید.

sarsotoonemiani-3312b898

سرستون میانی (80در 80)

سرستون یکی از مهمترین قطعات در ساخت و مونتاژ گلخانه‌های پرتابل (پیچ ومهره‌ای) می‌باشد که جهت اتصال کمان‌ها به ستون‌های اصلی بدون نیاز به جوشکاری استفاده می‌شود. سرستون جدید جی لیان جی (آذرخش) با طراحی کاملا جدید قابلیت تحمل فشار بیشتر دارد و مناسب سازه‌هایی با ارتفاع بیشتر و عرض دهانه بازتر می‌باشد.

fanesirkoolee-f5774671

فن سیر کوله

فن سیر کوله برای به حرکت در آوردن هوای داخل گلخانه استفاده می‌شود و دارای قدرت پرتاب باد بالایی می‌باشد. در سالن‌های گلخانه با توجه به ابعاد بزرگ سالن و فاصله ابتدا و انتهای سالن گلخانه جهت یکسان سازی میزان اکسیژن و دی اکسیدکربن همچنین دما و رطوبت استفاده می‌گردد، از این نوع فن برای انتقال گرمایش حاصل از هیتر در گلخانه از فضاهای نزدیک به هیتر به فضاهای دورتر از هیتر استفاده می‌شود.

boiler-d84ead9f

سیستم بویلر

در گلخانه‌های بزرگ و صنعتی در مناطق سرد بهتر است برای گرم کردن گلخانه‌ها از دیگ‌های آب گرم استفاده کنیم. این دیگ‌ها در انواع گازی و گازوئیلی و ذغالی تولید می‌شوند و با توجه به اینکه دمای گلخانه را یکنواخت بالا می‌برند باعث افزایش راندمان محصول می‌گردند.

rakopinion-0d5d1552

راک و پینیون

از این ادوات برای باز و بسته کردن پنجره‌ها استفاده می‌شود که پینیون‌های جدید جی لیان جی با طراحی جدید دارای استحکام بالا و استهلاک بسیار کم می‌باشد.

saieban-fee64344

سایه بان داخلی (شید)

توری‌های سایه‌بان ( شید ) بسته به نیاز گیاه به جهت محافظت در برابر تابش اضافی آفتاب انتخاب می‌گردند این شیدها در مدل های ساده و انرژی سیوینگ تولید می‌شوند.

heater-c934ffb6

سیستم گرمایشی (هیتر)

هیترهای هوای گرم در انواع گازی و گازوئیلی تولید می‌شوند و برای گرم کردن گلخانه‌ها و با هزینه اولیه نسبتا پایین مناسب می‌باشند.

motorgirbox-b99a1746

موتور گیربکس

موتور گیربکس‌ها با قدرت‌های مختلف و در دورهای متفاوت برای باز وبسته کردن پنجره‌ها، شیدها و رول آپ‌ها استفاده می‌شوند.

fanetahvie-c3ec7176

فن تهویه گلخانه

فن و هواکش مخصوص گلخانه در ابعاد گوناگون در دو نوع مکنده و دمنده در ابعاد و قدرت‌های مختلف در گلخانه ها جهت تهویه هوا و همچنین ایجاد مکش هوای درون گلخانه استفاده می‌شود .

padeselolozi-2db51ef3

پد سلولزی

زمانی که در گلخانه توسط فن‌های خروجی فشار منفی ایجاد شود هوای گرم از بین پدهای مرطوب عبور کرده و هوای خنک وارد فضای گلخانه می‌شود .

navdan-e18eb934

ناودان

ناودان‌ها جهت تخلیه آب باران از روی سقف گلخانه استفاده می‌شوند. ضمن آنکه دسترسی به قسمت‌های بالایی گلخانه را آسان می‌کنند. و در استحکام سازه گلخانه نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند.

hidroponic-65487559

دستگاه هیدروپونیک

در سیستم‌های کاشت بدون خاک (هیدروپونیک) از ماشین تغذیه برای آبیاری و تغذیه همزمان گیاهان استفاده می‌شود.

tajhizate-abiari-b3fddc94

تجهیزات آبیاری

شامل مخزن و انواع شیرها و لوله‌ها می‌باشد که برای انتقال آب به نقاط مختلف گلخانه استفاده می‌شود.

toori-zedehashare-ce59d920

توری ضد حشره گلخانه

نصب توری ضد حشره در گلخانه‌ها بعنوان یک روش فیزیکی مبارزه با افات و بیماری‌های ویروسی می‌باشد، این توری‌ها به قدری ریز بافته شده‌اند که جلوی ورود حشراتی همچون تریپس را به داخل گلخانه می‌گیرند همچنین در برابر نور خورشید پوسیده نمی‌شوند.

kontrol-eghlim-58015a15

کنترل اقلیم هوشمند

تابلوهای فرمان به همراه سنسورهای گوناگون از قبیل دما، نور، رطوبت، باران، سرعت باد، جهت باد، ... وظیفه فراهم آوردن شرایط مناسب برای پرورش انواع گیاهان را به عهده دارند. این سیستم توانایی این را دارد که تنها با یک اپراتور چندین هزار متر گلخانه را کنترل کند.

fooger-433c89f3

نازل های فوگر (مهپاش)

سیستم مهپاش که با نام سیستم رطوبت ساز نازلی، فوگر یا مه ساز نیز مشهور است یک ابزار موثر و کارا جهت خنک کردن و تامین رطوبت فضای داخل گلخانه‌های پرورش گل و گیاه و قارچ می‌باشد.