خرید کرکره شفاف، از تولید تا خرید 

تولید کرکره شفاف تخصص اصلی جیلیان جی می باشد. به این صورت که در هر کجای تهران که باشید، تیم تخصصی جیلیان جی با تجهیزات کامل همراه با افراد مجرب در این حوزه به کمک شما خواهند آمد. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع دقیق از قیمت ها، با ما تماس بگیرید.

این روزها دیگر خبری از درب ها و کرکره های قدیمی نیست و با روی کار آمدن کرکره شفاف استفاده از این محصول بسیار رایج شده است.
استفاده از کرکره های قدیمی با خطر دزدیده شدن اموال از مغازه ها همراه بود و می توان بیان کرد که کرکره قدیمی امنیت لازم را ندارد. البته مغازه داران با استفاده از کرکره قدیمی به آن قفل و زنجیر می زدند اما بازهم نمی توان به امنیت کرکره قدیمی اعتماد داشت. با توجه به دغدغه افراد از دزدیده شدن اموال استفاده از کرکره شفاف باتوجه به امنیت بالایی که دارد بسیار رایج شد. خرید کرکره شفاف این اطمینان را به شما می دهد که دیگر نگرانی از بابت امنیت نداشته باشید. در ادامه با ما همراه شوید تا اطلاعات بیشتری را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

خرید کرکره شفاف

کرکره شفاف چیست؟

همان طور که از نام این کرکره مشخص است ظاهری شفافی دارد که می توان به وضوح داخل مکان مورد نظر را به راحتی دید. در بسیاری از مکان ها نظیر بانک ها که خطر سرقت وجود دارد از این کرکره استفاده می شود تا در شب داخل بانک به طور کامل دیده شود و بدین ترتیب خطر سرقت نیز از بانک کاهش می یابد. کرکره شفاف با توجه به طراحی فوق العاده ای که دارد از نظر فراهم کردن امنیت مکان  مورد تاییدیه پلیس قرار گرفته است. این مدل از کرکره ظاهر شفافی دارد که نور و اشعه یو وی را به خوبی از خود عبور می دهد که می توان نسبت به داخل مکان مورد نظر دید بیشتری داشت.

ساختار کرکره شفاف چگونه است؟

کرکره شفاف به دلیل ساختار پلیمری که دارد از استحکام بالاتری برخوردار است. لوله های به کار رفته در آن آلومینیوم و استیل است که امنیت کرکره را چندین برابر می کند. با توجه به ساختاری که این کرکره دارد نسبت به حرارت مقاومت بالایی دارد و از منتشر شدن آتش نیز جلوگیری می کند. البته نسبت به اشعه ماورابنفش نیز مقاومت بالاتری دارد.

شما با خرید کرکره شفاف می توانید اطمینان بیشتری نسبت به امنیت مکان مورد نظر داشته باشید.از طرفی کرکره شفاف ساختار منحیر به فردی دارد  و در برابر هر گونه ضربه از جمله ضربه های چکش و پتک نیز مقاوم است. بنابراین برای خرید کرکره شفاف می توانید از کارشناسان مربوط به فروش این محصول نیز اطلاعات لازم را دریافت کنید.

ساختار کرکره شفاف چگونه است؟

کرکره شفاف به دلیل ساختار پلیمری که دارد از استحکام بالاتری برخوردار است. لوله های به کار رفته در آن آلومینیوم و استیل است که امنیت کرکره را چندین برابر می کند. با توجه به ساختاری که این کرکره دارد نسبت به حرارت مقاومت بالایی دارد و از منتشر شدن آتش نیز جلوگیری می کند. البته نسبت به اشعه ماورابنفش نیز مقاومت بالاتری دارد.

شما با خرید کرکره شفاف می توانید اطمینان بیشتری نسبت به امنیت مکان مورد نظر داشته باشید.از طرفی کرکره شفاف ساختار منحیر به فردی دارد  و در برابر هر گونه ضربه از جمله ضربه های چکش و پتک نیز مقاوم است. بنابراین برای خرید کرکره شفاف می توانید از کارشناسان مربوط به فروش این محصول نیز اطلاعات لازم را دریافت کنید.

درب و پنجره های کرکره‌ای همیشه جزو مهمترین قسمت‌های خانه ها و ساختمانها بوده‌اند. با توجه به توسعه فضای ساختمانی، استفاده از کرکره شفاف نسبت به کرکره های ساده، به عنوان یک گزینه جدید و جذاب، مورد توجه قرار گرفته است.
ممکن است شما برای خرید کرکره شفاف تردید داشته باشید، شما در پایان این مطلب می توانید تصمیم نهایی خود را برای خرید بگیرید.

دلایل استفاده از کرکره شفاف

  • حفظ حریم شخصی با امکان دیدن خارج: یکی از مزایای استفاده از کرکره شفاف، حفظ حریم شخصی و در عین حال امکان دیدن خارج از ساختمان میباشد. با نصب کرکره شفاف، میتوانید از دید پذیری بیشتری برخوردار شوید و به راحتی فضای بیرونی را مشاهده کرده و در عین حال از دید داخلی نیز لذت ببرید.
  • کاهش تابش نور خورشید: استفاده از کرکره شفاف میتواند کمک کند تا تابش نور خورشید نسبت به کرکره های دیگر کاهش یابد. خصوصاً در محیط هایی که دمای هوا بالاست، این ویژگی می تواند به کاهش هزینه های تهویه مطبوع کمک کند و محیط را خنک نگه دارد.
  • کاهش مصرف انرژی: در صورتی که برای نصب کرکره شفاف تصمیم گیری کنید، میتوانید از کاهش مصرف انرژی برای سیستم تهویه مطبوع خود بهره مند شوید. با استفاده از کرکره شفاف، میتوانید میزان تابش نور خورشید را کاهش داده و در نتیجه، دمای فضای داخلی را در محیط های بسیار گرم کاهش دهید.
  •  طراحی جذاب و زیبا: از مزیت های کرکره شفاف، طراحی جذاب و زیبای آن است. کرکره شفاف به دلیل اینکه دارای رنگها و الگوهای مختلفی است، قابلیت تنوع و چیدمان با فضای داخلی ساختمان را دارد. به علاوه، ظاهر شفاف پرده های کرکره شفاف به دلیل نور پذیری بالا، می تواند فضای داخلی را بزرگتر نشان دهد.
  •  عمر طولانی: یکی از مزایای این نوع کرکره ها، عمر طولانی آن هاست. کرکره های شفاف معمولاً از مواد با کیفیت ساخته شده و در برابر خوردگی، پوسیدگی و شکستگی مقاومت دارند. به همین دلیل، صرفه جویی در هزینه های تعمیراتی و تغییر آن ها، از برتری های کرکره شفاف نسبت به کرکره های دیگر است.

جهت خرید با کیفیت ترین انواع کرکره نشکن با ما تماس بگیرید. شماره تماس: ۲۲۶۵۸۱۹۰

مزیت های کرکره شفاف چیست؟

این روزها در بسیاری از مکان ها از کرکره شفاف به دلیل امنیت بالایی که دارد استفاده می شود. از مزیت های کرکره شفاف می توان به ساختار منحصر به فرد آن اشاره کرد. در ساختار این کرکره به جای لوله آهنی از لوله های آلومینیومی استفاده می شود که ساختار سبکی دارد و به همین دلیل فشار زیادی بر موتور و سیستم حرکتی آن وارد نمی شود به همین دلیل کارآیی و طول عمر بالایی دارد.
با توجه به این ساختار در زمان باز و بسته شدن کرکره سروصدای کمتری ایجاد می شود. از دیگر مزیت های خرید کرکره شفاف این است که استحکام بالایی دارد و در برابر هر گونه ضربه چکش و پتک نیز مقاومت بالایی دارد. زیبایی بی نظیر با قابلیت تطبیق داشتن با نمای فروشگاه یا ساختمان نیز از دیگر مزیت های کرکره شفاف است. این نوع درب به دلیل ساختار فوق العاده ای که دارد در برابر هر گونه خط و خش نیز مقاوم است و البته در هیچ گونه شرایط آب و هوایی نیز اکسید نمی شود.

قیمت کرکره شفاف

این روزها با توجه به کارآیی بالای کرکره شفاف و همچنین مزیت های فراوانی که این کرکره دارد می توان بیان کرد که جایگزین خوبی برای کرکره های قدیمی هستند. مقاومت بالا و ظاهر زیبا از جمله دلایل است که اکثر افراد مایل به خرید کرکره شفاف هستند. البته عوامل زیادی هستند که قیمت این محصول را تعیین می کنند. از عوامل شایع تاثیر گذار بر قیمت این محصول می توان به ضخامت تیغه های کرکره، کیفیت متریال، جنس لوله و….. اشاره کرد. البته برای خرید کرکره شفاف باید از فروشندگان معتبر و با انصاف خرید کنید تا بتوانید با قیمت مناسب تری کرکره شفاف را خریداری کنید. البته خدمات پس از فروش و گارانتی حصول نیز از دیگر مواردی است که باید در زمان خرید این محصول در نظر بگیرید.
خدمات پس از فروش این محصول این اطمینان را به شما می دهد که در زمان دیدن هر گونه مشکل در کرکره شفاف بتوانید به راحتی از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.
فروشندگان متبر با فراهم کردن سایت فروش اینترنتی این محصول این امکان را برای مشتریان فراهم کرده اند تا مشتریان با خیال راحت و بدور از شلوغی ها و ترافیک های شهری به راحتی در هر زمانی از شبانه روز به سایت مراجعه کنند و محصول مورد نظر را سفارش و خریداری کنند.

بهترین رنگ کرکره برقی شفاف

انتخاب بهترین رنگ برای کرکره‌ های برقی شفاف به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله طراحی داخلی، سلیقه شما، نور محیط و دیگر عوامل. در بسیاری از موارد، انتخاب کردن کرکره ‌های شفاف در رنگ‌ های طبیعی و نیمه شفاف می ‌تواند مناسب باشد تا به داخلی فضا جلوه‌ ای زیبا و طبیعی بدهد. به عنوان مثال، رنگ کرم یا بژ که در برخی از موارد به شفافیت متوسطی می ‌تواند تبدیل شود، می ‌تواند با دکوراسیون ‌های مدرن و کلاسیک سازگار باشد.

برای انتخاب بهترین رنگ کرکره برقی شفاف، معمولاً تست و نمونه ‌گیری از رنگ‌ ها در محیط مورد نظر، بهترین روش است تا مطمئن شوید که رنگ انتخابی با سبک و دکوراسیون فضای شما هماهنگ است.

ضمن توجه به موارد گفته شده، در نظر داشته باشید که رنگ کرکره‌ های شفاف همچنین تأثیر زیادی بر نورپردازی و انتقال نور به داخل فضا دارد. رنگی که برای کرکره انتخاب می ‌شود می‌تواند مقدار نوری که وارد اتاق می‌ شود را تغییر دهد. برای مثال:

  1. رنگ‌ های روشن معمولاً نور بیشتری را به داخل فضا انتقال می ‌دهند و فضا را پرنورتر و انرژی‌بخش‌ تر می‌ کنند. این رنگ‌ ها می ‌توانند مناسب برای فضاهای کوچک یا فضاهایی با نور کمتر باشند.
  2. رنگ‌ های تیره‌ تر ممکن است نور کمتری را به داخل فضا انتقال دهند و باعث ایجاد احساس دلپذیری و راحتی در فضا شوند. این رنگ‌ ها معمولاً برای اتاق‌هایی که نور زیادی دارند و یا نیاز به کنترل نور دارند، مناسب هستند.
  3. همچنین می ‌توانید با توجه به رنگ‌ های دیگری که در دکوراسیون داخلی فضا استفاده می ‌شود، رنگ کرکره را به ‌طور هماهنگ با آنها انتخاب کنید تا تناسب بیشتری ایجاد شود.

توصیه می‌ شود که قبل از انتخاب نهایی، نمونه‌ هایی از رنگ ‌های مورد نظر را در محیط واقعی خود تست کنید و تأثیر آنها را بر نور و ظاهر کلی فضا ارزیابی کنید.

جهت خرید با کیفیت ترین انواع کرکره بانکی  با ما تماس بگیرید. شماره تماس: ۲۲۶۵۸۱۹۰

انواع کرکره شفاف

همانطور که پیشتر اشاره شد، کرکره شفاف از جمله گزینه های مورد علاقه طراحان داخلی ها و ساختمان است. در ادامه به بررسی نوع دو مهم کرکره شفاف از نظر مواد ساخت آن پرداخته خواهد شد:

کرکره شفاف آلومینیومی

کرکره شفاف pvc

کرکره شفاف pvc چیست؟

کرکره شفاف pvc

  1. کرکره شفاف PVC: کرکره های شفاف PVC از مواد پلی وینیل کلراید ساخته شدهاند. این نوع کرکره شفاف دارای وزن کمتری بوده و قابلیت تمیز کردن آن را دارد. قابلیت اطمینان از مصرف انرژی کرکره PVC، به دلیل مقاومت بالای آن در برابر خوردگی و پوسیدگی، از مزایای این نوع کرکره است. همچنین، قیمت این نوع کرکره تقریباً کمتر از نوع دیگری که در ادامه ذکر می شود، میباشد.
  2. کرکره شفاف آلومینیومی: نوع دیگر کرکره شفاف، کرکره شفاف آلومینیومی میباشد. این نوع کرکره شفاف از مواد آلومینیوم ساخته شده است و بسیار قوی و بادوام میباشد. در حالتی که به پوستری و گرما نیاز دارید، کرکره شفاف آلومینیومی و جلوه بصری زیبای آن، گزینه خوبی میباشد. همچنین، قابلیت شفافیت این نوع کرکره شفاف با توجه به ساختار آن، به نسبت کرکره شفاف PVC کمتر است.

در کل، هر نوع کرکره شفافی که انتخاب می شود، باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.

انواع کرکره شفاف

خرید کرکره شفاف

با خرید کرکره شفاف از سایت ما، فضای خود را جذاب و زیبا تر کنید.
کرکره های شفاف ما با بهترین کیفیت تولید شدهاند و از جنس مقاومی ساخته شدهاند که به راحتی با عوامل جوی مختلف سازگار است.
در سایت ما، می توانید کرکره های شفاف متنوعی را انتخاب کنید و با قیمت های رقابتی،بهترین کرکره شفاف را انتخاب کنید. به علاوه، تحویل سریع و رضایت مشتریان، از اصلی ترین مزایای خرید از سایت ماست.
برای اطلاع از جزئیات بیشتر کرکره شفاف و قیمت دقیق آن، با شماره تماس موجود در سایت ارتباط بگیرید.

خرید کرکره شفاف

سخن پایانی

کرکره شفاف جایگزین مناسبی برای کرکره قدیمی است که با توجه به کارآیی بالایی که دارد این روزها در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید کرکره شفاف می توانید به سایت فروش این محصول سر بزنید و با بررسی کردن ویژگی ها و قیمت این محصول اقدام به سفارش و خرید آن کنید. البته در زمان خرید این محصول به گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول نیز توجه داشته باشید.

سوالات متداول درباره کرکره شفاف

آیا نصب کرکره شفاف سخت است؟

نصب کرکره شفاف نسبتاً آسان است و با کمک دستورالعملهای ساده می توانید آنها را به راحتی نصب کنید. البته در هر صورت، بهتر است برای نصب کرکره شفاف، به یک تکنسین حرفهای مراجعه کنید.

آیا کرکره شفاف قابلیت عایق بودن را دارد؟

بله، کرکرههای شفاف به عنوان یک عایق صدا و حرارت نیز عمل میکنند و میتوانند به شما کمک کنند تا فضای خود را با کمترین هزینه از نظر حرارتی و صوتی عایق بندی کنید.

چگونه باید کرکره شفاف را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن کرکره شفاف، بهتر است از آب و مایع ظرفشویی استفاده کنید. همچنین برای خشک کردن آن‌ها، از پارچه نرم استفاده کنید تا خطوط و لکه‌هایی روی کرکره شفاف به جا نماند.

آیا کرکره شفاف قابلیت حمل و جابه جایی دارد؟

بله، کرکره شفاف ساختار منحصر به فردی دارد که لوله های به کار رفته در آن از جنس آلومینیوم است که وزن سبکی دارد به همین دلیل جابه جایی ان کرکره راحت تر خواهد بود.

آیا خرید کرکره شفاف دست دوم نیز گزینه خوبی است؟

اگر تیغه کرکره هیچ صدمه ای ندیده باشد و اتصالات مربوط به آن سالم باشد خرید کرکره دست دوم ایرادی ندارد.

کرکره شفاف چه مدت یک بار نیاز به سرویس دارد؟

برای کارکرد کرکره شفاف و طول عمر بالای کرکره بهتر است حداقل سالی یک بار آن را سرویس دهی کنید.

آیا کرکره شفاف تحمل بالایی در برابر ضربه و فشار دارد؟

بله، کرکره شفاف به دلیل طراحی بی نظیر و ساختار سبک و کم وزنی که دارد دارای تیغه محکمی نیز می باشد که در برابر هر گونه فشار و ضربه نیز مقاوم است.

4.7/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *